Tusen takk alle sammen !
Fotballskolekomiteen og KIL/Hemne retter en STOR og VARM TAKK til alle som bidro til å skape en flott fotballskole og store opplevelser for våre unge fotballskoledeltakere.
(OPPDATERT 6/25/2013 12:32:04 PM)

Olav Magnus Stamnestrø
Relaterte saker
  • Jim Larsen kommer ......
  • Markus Henriksen kommer .....
  • John Chibuike kommer ......
  • Peter Ankersen kommer .......
  • Fotballskolen godt i gang .......
  • Fotballskolen - takk for denne gang !
  • Div INFO Romjulscupen 2012
  • Romjulsgutan til topps!
  • RBK Fotballskole - nå fulltegnet!
  • Fotballskolen er fulltegnet ....
  • Hele RBKs A-lag kommer søn. 23/6 !
  • St.Hans Feiring i Ånesøyan
  • Fotballskolebildekonkurranse på INSTAGRAM
  • VELLYKKET FOTBALLSKOLE !
  • RBK Fotballskole i regi KIL/Hemne
  • Instruktørsamling fotballskolen 8/4 kl 18.00!
  • Tjeldbergodden Cup 2014
  • Fotballfest og Kick off!
  • Romjulscup 2014!
  • TJELDBERGODDEN CUP 2016
  • Resultater Tjeldbergodden Cup
  • Bildene til høyre :
    Øverst :
      Ordfører Ståle Vaag sparker igang fotballskolen fredag 21/6.
    Midten :  Trikseren Jonathan Olsen fra Gimse, med en fantastisk trikseoppvisning mandag 24/6.
    Nederst :  En gruppe blide jenter, med Nicki Bille Nielsen og Brede Moe som instruktører.

    TUSEN  TAKK  ALLE  SAMMEN, som bidro med frivillig innsats på vår fotballskole !

    Vi har opplevd en fantastisk positivitet og stor hjelp fra alle type hjelpere, over 200 i tallet på fotballskolen. Vi er stolte av den enorme dugnadsinnsatsen og alle de som ser verdien i å være med på å skape et så positivt og opplevelsesrikt arrangement som fotballskolen er, for alle våre oppvoksende barn og ungdommer.

    Det være seg :
      #  Instruktørene/trenerne som var godt forberedt og gjennomførte gode fotballskoleøkter, 73 økter fordelt på ca 40 trenere/seniorspillere fra KIL/Hemne. I tillegg var RBK-spillerne trenere på 19 økter.
      #  Lagledere og dommere på turneringsdagen mandag, som viste stort engasjement og entusiasme, ca. 35 personer, hovedsaklig ungdommer fra våre juniorlag.
      #  Foreldre/foresatte og andre som møtte pliktoppfyllende og positive opp på mange forskjellige oppsatte vakter. Det var på overnattingsplassen, på bespisningen, i kiosken, under St.Hans-feiringa, med rydding/renhold og i sekreteriatet m.m., nærmere 150 vakter/oppdrag/personer.
      #  Rosenborgs A-lag, dvs. 15 A-lagsspillere og Per Joar Hansen, Jørn Jamtfall og Erik Hoftun, som besøkte oss søndag og gjorde et fantastisk flott inntrykk og skapte mange store opplevelser for deltakerne.
      #  RBK-instruktørene, de tre fantastisk dyktige og engasjerte unge herrene :  Vegard Skorstad, Lasse Hoftun og Jon Arne Kråkenes, som setter RBK-preg og virkelig ivaretar kvalitet, gode holdninger og humør/glede på fotballskolen.
      #  Fotballskolekomiteen, en hovedkomite på 4 og 8 områdeansvarlige. 
      #  Alle andre hjelpere som ikke er nevnt eller kommer inn under de andre kategoriene.
    ........ og sist men ikke minst ...........
      #  Gruppeledere/hjelpeinstruktører som har vært våre fantastiske ungdommer, hovedsaklig fra våre juniorlag på dame- og herresiden. Ca 35 i tallet har stilt opp, de fleste hver dag, i 5-7 timer alle dager under fotballskolen og har hatt "nærkontakten" med fotballskoledeltakerne. En fantastisk positiv og pliktoppfyllende gjeng, som tidligere år selv har vært deltakere på fotballskolen, og som nå ser verdien og gleden dette har og er for de unge og ivrige fotballskoledeltakerne.

    Fotballskolekomiteen
    KIL/Hemne
       

    KIL/HEMNE Fotball  -  Ånesøyan  -  7200 KYRKSÆTERØRA  -    post@kilhemne.no   -  Tlf.: 72 45 22 92

     sitemap
    Admin