Regionsturnering 27.-29. april
Fotballkretsene på Sunnmøre, Nordmøre og Romsdal og i Trøndelag arrangerer i samarbeid med KIL/Hemne Fotball regionsturnering for gutter og jenter f. 1991-93 i Ånesøyan fredag til søndag 27.-29.april. Dette er et ledd i det nasjonale spillerutviklingsarbeidet for påvirkning og kartlegging av spillere for videre tiltak på nasjonalt/landslagsnivå for disse årsklassene. Sissel Bjerknes og Maren V. Snekvik er uttatte KIL/Hemne-spillere til samlingen. Mari og Magnus Stamnestrø er også etterinnkalt til regionssamlingen.

                
        
                

Ialt 96 personer med 72 spillere fordelt på 4 lag, 8 instruktører, 10  lagledere og 6 dommere vil være i aktivitet i forbindelse med turneringa. I tillegg stiller Trøndelag fotballkrets med egne folk.

Programmet for deltakerne vil bli nokså hektisk med veksling mellom trening, spillermøter og kamper både på lørdag og søndag. Også for instruktørene og dommerne vil det bli lagt opp til faglige sammenkomster.

Program: 

  Fredag 27.april

15.45.         Siste oppmøte avreise fra Trondheim   sted:          Lerkendal

16.00.         Avreise fra Trondheim                       Sted:          Lerkendal

18.30.         Ankomst Kyrksæterøra                      Sted:          Sodin Skole

19.30          Trening gutter/jenter                        Sted:          Kunstgr.

21.30.         Middag                                            Sted:          Skole

23.00.         Ro                                                  Sted:          Skole

Lørdag 28.april

07.30.         Frokost                                           Sted:          Skole

09.00-10.30 Trening gutter/jenter                         Sted:          Kunstgr.

11.00.         Lunch                                              Sted:          Skole

12.00-14.00 Ca. ankomst Møre & Romsdal

14.30.         elles spillermøte region 2                     Sted:          Møterom skole

15.00.         Instruktørmøte region 2                      Sted:          Møterom kole           

17.00-18.30 Kamp jenter                                      Sted:          Kunstgr.

18.30-20.00 Kamp gutter                                      Sted:          Kunstgr.

1930-2130   Middag                                              Sted:          Skole

2130-2200   Instruktørmøte region 2 – evaluering     Sted:          Møterom skole

Søndag 29.april

08.00.         Frokost jenter                                    Sted:           Skole

0830-0900   Felles spillermøte jenter                        Sted:          Møterom skole

09.00.         Frokost gutter                                    Sted:          Skole

1000-1130   Kamp jenter                                       Sted:          Kunstgr.

0930-1000   Felles spillermøte gutter                       Sted:          Møterom skole

1130-1300   Kamp gutter                                       Sted:          Kunstgr.

1130-13.30  Lunsj/tørrmat                                     Sted:          Skole

                       Hjemreise etter lunsj

15.30.-16.00.     Ca. ankomst Lerkendal Stadion med buss

 

Følgende gutter født 1991-1993 er tatt ut til regionsturneringen 27.-29.april 2007:

 

1.         Even Barli                      Verdal                1991

12.       Jørgen Vordal                  Aasguten            1992

2.         Eirik Tønne                     Rosenborg          1991

3.         Espen Schmitz                Rosenborg          1991

4.         Christian Nordgaard         Rosenborg          1991

5.         Adrian Andresen              Byåsen              1991

6.         Ulrik G.Balstad                Rosenborg          1991

7.         Mushaga J.Bakenga          National             1992

8.         Markus Henriksen            Trond                1992

9.         Kristoffer Løkberg            Strindheim         1992

10.        Erik Holmstrand              Steinkjer            1992

11.        Markus Hermo                Røros                1992

13.        Sondre H.Stokke              Fram                1992

14.        Emil Lynum                    Orkla                 1992

15.        Jonas Svensson               Verdal               1993

16.        Fredrik Midtsjø                Stj./Blink            1993

17.        Martin Holmen                Røros                 1991

18.        Daniel Hustad                 Egge                  1993

 

Instruktører:      Nils Petter Austad            Spillerutvikler TFK            (Tlf.:41933668)  

                       Jon Kåre Prestmo             Spillerutvikler TFK            (Tlf.:91310122)

Lagleder:           Egil Bolkan                      Tiltaksleder TFK              (Tlf.:92421852)

                                                          

                                              

Følgende jenter født 1991-1993 er tatt ut til regionsturneringen 27.-29.april 2007:

 

1.         Monica Amundsen            Sverresborg                   1991

12.        Ewyline Waagø                Rørvik                           1992

2.         Christina Vekseth            Steinkjer                        1991

3.         Julie Adserø                    Byafossen                      1991

4.         Hege Nordvik                  Sjetne                           1991

5.         Helene Dahlen                 Kolstad                          1991

6.         Åse Marie Eggen              Aasguten                       1991

7.         Kristina Woldmo              Trond                            1992

8.         Stine Bjørgum                 Trondheims-Ørn              1991

9.         Marit Taranger               Ranheim                         1992

10.        Siri Mork                       Egge                              1992

11.        Sissel Bjerknes                KIL/Hemne                         1992

13.        Maren Snekvik                KIL/Hemne                          1992

14.        Veronica M.Wee              Leksvik                          1993

15.        Eline Aksnes Guldseth       Verdal                           1993                            

16.        Lise Guldseth                  Sjetne                           1992

17.        Nathalie M.Balhald           Trygg/Lade                    1993

18.        Maria Stordahl                Flatås                           1993

 

Instruktører:      Jan Prestmo                   Instruktør UK Byåsen       (Tlf.:93201650)

                        Jan-Roar Saltvik              Spillerutvikler TFK            (Tlf.:91139279)

Lagleder:           Øystein Larsen                Tiltaksleder TFK              (Tlf.:92616137)

 

 

For Trøndelag Fotballkrets

Jan-Roar Saltvik

                                       spillerutvikler


(OPPDATERT 4/25/2007 5:26:44 PM)

Kasper Hernes
Relaterte saker
  • Soneturnering for J13 og G13
  • Je16-tap for Melhus
  • Travel fotballhelg
  • Jenter16 med storseier !
  • Jenter16 med tap i siste kamp
  • Treningskamp-Storsonelag
  • Lagenes plassering 2007
  • Kretsmestre/Kretsens pokal 2007
  • Malvikcupen 2007-08
  • 1.helg i Malvikcupen
  • G16: Kvalifisering til 1. divisjon
  • Travel innesesong.
  • KM 5-er fotball for G13 og J13/14
  • Våre lag i Malvik Cup 2006
  • Våre lag i KM i Meråkerhallen
  • Buvik Cup i Skaunhallen
  • Jenter92 med seier i Malvikcupen!
  • G19: Gruppespillet i KM er avviklet.
  • STOR cuphelg for KIL/Hemne!
  • G15 i mellomspill i Malvik Cup.
  • G15 ut av KM i 8.dels finalen
  • Kval. til 1.div. jenter og gutter
  • G16 utslått i førkvalifisering
  • Malvikcup for G14 og J14
  • Malvik Cup Resultater G14 og J14
  • Avd.oppsett aldersbestemte lag 2007
  • K/H jenter16 klar for 1.divisjon
  • Serieordning ungdomsfotball 2007
  • KIL/Hemne gutter godt representert i sonesluttspill
  • Ranheim Vårcup 2007 for G14
  • Kampliste J12 2007
  • Fotballsesongen er igang.
  • Jenter16 klar for seriestart !
  • Jenter16 med seier i seriestarten!
  • KIL/Hemnepreg på sonelagene
  • Jenter16 vant mot Byåsen
  • Knøtter og miniputter igang
  • Jenter 14 år 2007
  • Tabeller våren 2007
  • Rapport fra Småjenter 13 år.
  • KIL/Hemne i Storsjøcupen 2007
  • 4 K/H-lag til Dana Cup !
  • Utfordrende oppgaver for Maren, Mari og Ørjan
  • Dalecarliacup
  • Eggen cup
  • Festfotball i Ånesøyan
  • KIL/Hemne på Dana Cup
  • Avsluttningsfest for aldersbestemte lag!
  • Fotballfest og Kick off!
  • Avslutningsfest for aldersbestemte lag!
  • Resultater Tjeldbergodden Cup
  •    

    KIL/HEMNE Fotball  -  Ånesøyan  -  7200 KYRKSÆTERØRA  -    post@kilhemne.no   -  Tlf.: 72 45 22 92

     sitemap
    Admin