Gruppe og kampoppsett for siste helg

Puljeoppsett 16. og 17 november 2002

KVR-Kvinner junior/senior:

Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3 Pulje 4
KIL/Hemne 1 KIL/Hemne 3 KIL/Hemne 2 Sørlia 1
Malvik Ørland Kattem/Leinstrand 1 Buvik/Gimse/Melhus 2
Sørlia 2 Trondheims-Ørn 1 Buvik/Gimse/Melhus 1 Orkla 1
Orkla 2 Træff 2 Træff 1 Kattem/Leinstrand 2
Orkla 3 Trondheims-Ørn 2

MJR-Menn junior

Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3
XXXX Heimdal KIL/Hemne 1
KIL/Hemne 2 Træff 1 Clausenengen 1
Molde KIL/Hemne 3 RBK
Orkla  Clausenengen 2 Sunndal
Træff 2 Surnadal

 

                                     Lørdag 16  /11      

Kamp

nr

Klasse

/Pulje

Tid Hjemmelag Bortelag Resultat
1 KVR1 0830 KIL/Hemne Orkla 2  
2 KVR3 0851 Orkla 3 KIL/Hemne 2  
3 MJ31 0912 Orkla KIL/Hemne 2  
4 MJR3 0933 RBK KIL/Hemne 1  
5 KVR4 0954 Orkla 1 Kattem/Leinstrand 2  
6 KVR4 1015 Trondheims-Ørn 2 Buvik/Gimse/Melhus 1  
7 KVR2 1036 KIL/Hemne 3 Trondheims-Ørn 1  
8 MJR2 1057 KIL/Hemne 3 Heimdal  
9 MJR1 1118 Træff 2 Orkla  
10 MJR2 1139 Surnadal Clausenengen 2  
11 KVR3 1200 Træff  1 Buvik/Gimse/Melhus 1  
12 KVR3 1221 KIL/Hemne 2 Kattem/Leinstrand  
13 KVR1 1242 Malvik Sørlia 2  
14 MJR1 1303 XXXXX KIL/Hemne 2  
15 MJR1 1324 Molde Orkla  
16 MJR2 1345 Heimdal Træff 1  
17 MJR2 1406 KIL/Hemne 3 Clausenengen 2  
18 MJR3 1427 Clausenengen 1 Sunndal  
19 MJR1 1448 KIL/Hemne 2 Træff 2  
20 KVR2 1509 Træff 2 Ørland  
21 KVR4 1530 Trondheims/Ørn Sørlia 1  
22 KVR4 1551 Buvik/Gimse/Melhus 2 Orkla 1  
23 KVR3 1612 Kattem/Leinstrand 1 Buvik/Gimse/Melhus 1  
24 KVR3 1633 Træff 1 Orkla 3   
25 KVR2 1654 Orkla 2 Malvik  
26 MJR1 1715 Træff 2 Molde  
27 KVR2 1736 Ørland Trondheims-Ørn 1  
28 MJR3 1757 Clausenengen1 RBK  
29 MJR2 1818 Surnadal Heimdal  
30 MJR1 1839 Orkla XXXX  
31 MJR2 1900 Træff 1 Clausenengen 2  
32 MJR3 1921 Sunndal KIL/Hemne 1  
33 KVR4 1942 Kattem/Leinstrand 2 Trondheims-Ørn 2  
34 KVR4 2003 Sørlia 1 Buvik/Gimse/Melhus 2  
35 MJR2 2024 Surnadal KIL/Hemne 3  
36 KVR3 2045 Kattem/Leinstrand 1 Orkla 3  
37 KVR2 2106 Træff 2 KIL/Hemne 3  
38 MJR1 2127 Molde KIL/Hemne 2  
39 KVR4 2148 Orkla 1 Sørlia 1  
40 KVR1 2209 Sørlia 2 KIL/Hemne 1  
41 KVR3 2230 KIL/Hemne 2 Træff 1  
42 KVR4 2251 Buvik/Gimse/Melhus 2 Kattem/Leinstrand 2  
43 MJR2 2312 KIL/Hemne 3 Træff 1  
44 KVR3 2333 Buvik/Gimse/Melhus 1 KIL/Hemne 2  

 

                                     Søndag 17/11

Kamp

Nr

Klasse/

Pulje

Tid Hjemmelag Bortelag Resultat
45 KVR1 0800 Malvik KIL/Hemne 1  
46 KVR1 0821 Orkla 2 Sørlia 2  
47 KVR2 0842 Trondheims-Ørn 1 Træff 2  
48 KVR2 0903 Ørland KIL/Hemne 3  
49 KVR3 0924 Træff 1 Kattem/Leinstrand 1  
50 KVR3 0945 Buvik/Gimse/Melhus1 Orkla 3  
51 KVR4 1006 Kattem/Leinstrand 2 Sørlia 1  
52 KVR4 1027 Orkla 1 Trondheims-Ørn 2  
53 MJR1 1048 Molde XXXX  
54 MJR2 1109 Clausenengen 2 Heimdal  
55 MJR3 1130 KIL/Hemne 1 Clausenengen 1  
56 MJR3 1151 Sunndal RBK  
57 MJR2 1212 Surnadal Træff 1  
58 MJR1 1233 Træff 2 XXXX  
           
      SLUTTSPILL    
           
59 Kvartf

KVR

1254 Nr. 1 pulje 1 Nr. 2 pulje 2  
60 Kvartf.

KVR

1315 Nr. 2 pulje 1 Nr. 1 pulje 2  
61 Kvartf.

KVR

1336 Nr. 1 pulje 3 Nr. 2 pulje 4  
62 Kvartf.

KVR

1357 Nr. 2 pulje 3 Nr. 1 pulje 4  
63 Kvartf.

MJR

1418 Nr. 1 pulje 1 Nr. 3 pulje 3  
64 Kvartf.

MJR

1439 Nr. 2 pulje 1 Nr. 1 pulje 2  
65 Kvartf.

MJR

1500 Nr. 1 pulje 3 Nr. 2 pulje 2  
66 Kvartf.

MJR

1521 Nr. 3 pulje 2 Nr. 2 pulje 3  
67 Semifin.

KVR

1542 Vinner kamp 59 Vinner kamp 61  
68 Semifin.

KVR

1608 Vinner kamp 60 Vinner kamp 62  
69 Semifin.

MJR

1634 Vinner kamp 63 Vinner kamp 65  
70 Semifin.

MJR

1659 Vinner kamp 64 Vinner kamp 66  
71 Br.fin.

KVR

1725 Taper kamp 67 Taper kamp 68  
72 Finale

KVR

1751 Vinner kamp 67 Vinner kamp 68  

Premieutdeling KVR

73 Br.fin.

MJR

1830 Taper kamp 69 Taper kamp 70  
74 Finale

MJR

1900 Vinner kamp 69 Vinner kamp 70  

Premieutdeling MJR

(OPPDATERT 11/13/2002 5:18:47 PM)

Tor Ottar Bjerksæter
   

KIL/HEMNE Fotball  -  Ånesøyan  -  7200 KYRKSÆTERØRA  -    post@kilhemne.no   -  Tlf.: 72 45 22 92

 sitemap
Admin